FC Botosani - Forex Brasov 1-0

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

Mesaj  j3ry la data de Sam Mar 29, 2008 2:57 pm

Poza in timpul meciului:

Minutul 10... Cele doua echipe se tatoneaza, deocamdata nici o ocazie clara la vreuna dintre porti.Minutul 15... Gruparea locala ataca pozitional, dar mijlocasii botosaneni sunt extrem de neinspirati Minutul 25... Jocul este plictisitor... Cei aproximativ 2.000 de spectatori prezenti la meci sunt nemultumiti. Minutul 35... Nici o ocazie clara la vreuna din porti. Echipa brasoveana se apara foarte organizat, in timp ce botosaneni sunt total lipsiti de inspiratie.

Minutul 42... 1-0 pentru FC Botosani... Cornea a transformat cu singe rece un penalty, obtinut de Simao.

Minutul 45... Arbitrul Mocan fluiera sfirsitul primului mitan. Repriza slaba a botosanenilor, care n-au avut nici o ocazie clara in prima parte

Minutul 47... Ocazie foarte mare a lui FC Botosani... Cristi Ungureanu trimite cu capul din 6 metri putin pe linga poarta.Minutul 63... FC Botosani pune presiune la poarta brasoveana, dar nici o ocazie concreta la poarta lui Tufisi.

Minutul 68... Oaspetii cer penalty la o impingere in careu asupra unui atacant brasovean. Conform mai multor martori oculari, "padurarii" trebuiau sa primesca lovitura de pedeapsa.

Minutul 69... Kone a scapat singur cu Tufisi, dar portarul brasovean a reusit sa respinga in extremis.Minutul 79... Partida a devenit mai alerta.. Se joaca pe contre... Brasovenii pun presiune la poarta "fanionului".Minutul 82... "Plaiesii" lui Leo Grozavu au inceput sa traga de timp... Minutul 87... Meciul a devenit linistit... Brasovenii vor sa egaleze, dar nu prea pot...Minutul 89... Ocazie mare a lui Forex... Iulian Popa a ratat singur cu portarul Cosmin Costea.Minutul 90+3... Arbitrul Mocan fluiera sfirsitul meciului.... Inca 3 puncte in tolba "ros-alb-albastrilor" Cool Very Happy

Mesaj  Gilbert la data de Sam Mar 29, 2008 3:28 pm

Nu am vazut meciul Crying or Very sad dar sunt foarte bucuros ca a batut Botosani`ul cheers Wink